Pueblo, CO 303-475-7212 Polski Prawnik Imigracyjny

Main Menu

Polski

Agnieszka “Aga” Piasecka, Polski Prawnik Imigracyjny Pueblo, Colorado / Polski Adwokat Imigracyjny Pueblo, Kolorado

303-475-7212

727-538-4171  

813-786-3911

Polish, Immigration, Attorney, Lawyer, Colorado, USA, Agnieszka, Aga, Piasecka

Agnieszka Piasecka, Polski Prawnik Emigracyjny Pueblo, Colorado / Polski Adwokat Emigracyjny Pueblo, Kolorado

Agnieszka urodziła się i wychowała w Polsce, gdzie ukończyła studia prawnicze z wyróżnieniem na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.  Agnieszka studiowała również prawo międzynarodowe w Holandii oraz zdobyła doktorat prawa z wyróżnieniem na Florydzie, na Stetson University College of Law. Agnieszka ma łącznie ponad 20 lat doświadczenia w praktyce prawa. Agnieszka mówi biegle po polsku, angielsku i włosku.

Agnieszka wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych w 2007 roku i osobiście doświadczyła wielu problemów z jakimi borykają się w tym kraju emigranci. Agnieszka przeszła przez rozwód oraz wszystkie etapy emigracyjne prowadzące do uzyskania obywatelstwa Stanów Zjednoczonych. Proces ubiegania się o zieloną kartę może być skomplikowany i frustrujący, a nawet małe błędy mogą kosztować odmowę i utratę poniesionych opłat oraz czasu. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy brakuje wymaganych dokumentów lub gdy sponsor nie kwalifikuje się z powodu niskich zarobków lub gdy małżeństwo rozpadło się przed uzyskaniem zielonej karty. Zatrudnienie doświadczonego adwokata to klucz do wyeliminowania pomyłek, których można było łatwo uniknąć, a które mogą kosztować utratę nerwów, pieniędzy i czasu.

Agnieszka doskonale rozumie problemy swoich klientów, gdyż sama kiedyś była w ich sytuacji. Agnieszka może pomóc Wam w sprawach emigracyjnych, rodzinnych, cywilnych jak również w tłumaczeniu i interpretacji dokumentów prawnych. W celu ustalenia pierwszej bezpłatnej konsultacji, zadzwoń pod numer 303-475-7212

Prawnik Agnieszka Piasecka, Polski Prawnik Imigracyjny Pueblo, Kolorado / Polski Adwokat Imigracyjny Pueblo, Colorado

Prawnik Agnieszka Piasecka jest emigrantką z Polski i ma doświadczenie w sprawach emigracyjnych i związanych z uzyskaniem obywatelstwa. Agnieszka Piasecka może pomóc Ci w uzyskaniu zielonej karty, obywatelstwa, sponsorowaniu na zieloną kartę małżonka i innych członków rodziny, oraz w uzyskaniu wiz narzeczeńskich.  Prawnik Agnieszka Piasecka zajmuje się sprawami takimi jak:

Obywatelstwo

Zielona Karta / Stały pobyt

Pozwolenie na pracę

Wizy narzeczeńskie

Pozwolenie na podróżowanie

Prawnik Agnieszka Piasecka może pomóc Ci w uzyskaniu zielonej karty poprzez:

Małżeństwo

Rodzinę

Azyl / Status uchodźca

Zadzwoń aby umówić się na BEZPŁATNĄ konsultację prawną:

303-475-7212

727-538-4171  

813-786-3911

Polish, Attorney, Lawyer, Polski, Adwokat, Prawnik, USA, Agnieszka, Aga, Piasecka, Avvo, Reviews

Agnieszka Piasecka’s Avvo Reviews: 

https://www.avvo.com/attorneys/33760-fl-agnieszka-piasecka-4581259/reviews.html

Pueblo Colorado Polski, Prawnik, Polish attorney, Polish lawyer, Polski Adwokat,Agnieszka Piasecka, Aga Piasecka

Agnieszka Piasecka’s Client Reviews: 

https://piaseckalaw.com/reviews

Aby przeczytać historię emigracyjną Agnieszki Piaseckiej odwiedź:

www.dancingwithunclesam.com

Para información en español sobre nuestros servicios de inmigración, visite:

AbogadoInmigracionEstadosUnidos.com

AbogadosInmigracionEstadosUnidos.com

Lláme hoy a Aga Piasecka Delgado, Abogada Licenciada de inmigracion para concertar una consulta por teléfono GRATIS!

303-475-7212

727-538-4171  

813-786-3911

Please visit the following link to view Pueblo Colorado immigration lawyer Aga Piasecka Delgado’s client reviews.

Immigration Lawyer Agnieszka Piasecka’s Client Reviews

For Pueblo Colorado Attorney Anieszka “Aga” Piasecka Delgado’s other immigration websites please visit:

ImmigrationAttorneyDenverColorado.com

ImmigrationLawyerDenverColorado.com

ImmigrationAttorneyColoradoSprings.com

ImmigrationLawyerColoradoSprings.com

PolishImmigrationAttorney.com

PolishImmigrationLawyer.com

PolishAttorneyColorado.com

PolishLawyerColorado.com

PolskiAdwokatColorado.com

PolskiPrawnikColorado.com

Office Location, Polish, Attorney, Lawyer, Polski, Adwokat, Prawnik, USA, Agnieszka, Aga, Piasecka

Agnieszka Piasecka, Polski Prawnik Pueblo Colorado / Polski Prawnik Pueblo Kolorado

Polski Prawnik Pueblo Colorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Pueblo Colorado i może pomóc Ci w zdobyciu zielonej karty w Pueblo Colorado.

Polski Prawnik Pueblo Kolorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Pueblo Kolorado i może pomóc Ci w zdobyciu zielonej karty w Pueblo Kolorado.

Polski Prawnik Pueblo Colorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Pueblo Colorado i może pomóc Ci w załatwieniu wizy narzeczeńskiej w Pueblo Colorado.

Polski Prawnik Pueblo Kolorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Pueblo Kolorado i może pomóc Ci w załatwieniu wizy narzeczeńskiej w Pueblo Kolorado.

Polski Prawnik Pueblo Colorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Pueblo Colorado i może pomóc Ci w załatwieniu wizy małżeńskiej w Pueblo Colorado.

Polski Prawnik Pueblo Kolorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Pueblo Kolorado i może pomóc Ci w załatwieniu wizy małżeńskiej w Pueblo Kolorado.

Polski Prawnik Pueblo Colorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Pueblo Colorado i może pomóc Ci w przedłużeniu wizy turystycznej w Pueblo Colorado.

Polski Prawnik Pueblo Kolorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Pueblo Kolorado i może pomóc Ci w przedłużeniu wizy turystycznej  w Pueblo Kolorado.

Polski Prawnik Pueblo Colorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Pueblo Colorado i może pomóc Ci w usunięciu warunków z zielonej karty w Pueblo Colorado.

Polski Prawnik Pueblo Kolorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Pueblo Kolorado i może pomóc Ci w usunięciu warunków z zielonej karty w Pueblo Kolorado.

Polski Prawnik Pueblo Colorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Pueblo Colorado i może pomóc Ci w zdobyciu obywatelstwa amerykańskiego w Pueblo Colorado.

Polski Prawnik Pueblo Kolorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Pueblo Kolorado i może pomóc Ci w zdobyciu obywatelstwa amerykańskiego w Pueblo Kolorado.

Polski Prawnik Pueblo Colorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Pueblo Colorado i może pomóc Ci w ubieganiu się o “waiver” w Pueblo Colorado.

Polski Prawnik Pueblo Kolorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Pueblo Kolorado i może pomóc Ci w ubieganiu się o “waiver” w Pueblo Kolorado.

Polski Prawnik Pueblo Colorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Pueblo Colorado i może pomóc Ci w odnowieniu zielonej karty w Pueblo Colorado.

Polski Prawnik Pueblo Kolorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Pueblo Kolorado i może pomóc Ci w odnowieniu zielonej karty w Pueblo Kolorado.

Polski Prawnik Pueblo Colorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Pueblo Colorado i może pomóc Ci w sponsorowaniu członków rodziny na zieloną kartę w Pueblo Colorado.

Polski Prawnik Pueblo Kolorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Pueblo Kolorado i może pomóc Ci w sponsorowaniu członków rodziny na zieloną kartę w Pueblo Kolorado.

Agnieszka Piasecka, Polski Prawnik Pueblo Colorado. Agnieszka Piasecka, Polski Prawnik Pueblo Kolorado.