Boulder, CO 303-475-7212 Polski Prawnik Imigracyjny

Boulder, CO 303-475-7212 Polski Prawnik Imigracyjny Agnieszka Piasecka

Main Menu

Polski

Polski, Prawnik, Adwokat, Colorado, Santa Fe, New Mexico, USA, Agnieszka, Aga, Piasecka

Agnieszka “Aga” Piasecka, Polski Prawnik Imigracyjny Boulder, Colorado / Polski Adwokat Imigracyjny Boulder, Kolorado

303-475-7212

727-538-4171  

813-786-3911

Agnieszka Piasecka, Polski Prawnik Emigracyjny Boulder, Colorado / Polski Adwokat Emigracyjny Boulder, Kolorado

Agnieszka urodziła się i wychowała w Polsce, gdzie ukończyła studia prawnicze z wyróżnieniem na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.  Agnieszka studiowała również prawo międzynarodowe w Holandii oraz zdobyła doktorat prawa z wyróżnieniem na Florydzie, na Stetson University College of Law. Agnieszka ma łącznie ponad 20 lat doświadczenia w praktyce prawa. Agnieszka mówi biegle po polsku, angielsku i włosku.

Agnieszka wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych w 2007 roku i osobiście doświadczyła wielu problemów z jakimi borykają się w tym kraju emigranci. Agnieszka przeszła przez rozwód oraz wszystkie etapy emigracyjne prowadzące do uzyskania obywatelstwa Stanów Zjednoczonych. Proces ubiegania się o zieloną kartę może być skomplikowany i frustrujący, a nawet małe błędy mogą kosztować odmowę i utratę poniesionych opłat oraz czasu. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy brakuje wymaganych dokumentów lub gdy sponsor nie kwalifikuje się z powodu niskich zarobków lub gdy małżeństwo rozpadło się przed uzyskaniem zielonej karty. Zatrudnienie doświadczonego adwokata to klucz do wyeliminowania pomyłek, których można było łatwo uniknąć, a które mogą kosztować utratę nerwów, pieniędzy i czasu.

Agnieszka doskonale rozumie problemy swoich klientów, gdyż sama kiedyś była w ich sytuacji. Agnieszka może pomóc Wam w sprawach emigracyjnych, rodzinnych, cywilnych jak również w tłumaczeniu i interpretacji dokumentów prawnych. W celu ustalenia pierwszej bezpłatnej konsultacji, zadzwoń pod numer 303-475-7212

Prawnik Agnieszka Piasecka, Polski Prawnik Imigracyjny Boulder Kolorado / Polski Adwokat Imigracyjny Boulder Colorado

Prawnik Agnieszka Piasecka jest emigrantką z Polski i ma doświadczenie w sprawach emigracyjnych i związanych z uzyskaniem obywatelstwa. Agnieszka Piasecka może pomóc Ci w uzyskaniu zielonej karty, obywatelstwa, sponsorowaniu na zieloną kartę małżonka i innych członków rodziny, oraz w uzyskaniu wiz narzeczeńskich.  Prawnik Agnieszka Piasecka zajmuje się sprawami takimi jak:

Obywatelstwo

Zielona Karta / Stały pobyt

Pozwolenie na pracę

Wizy narzeczeńskie

Pozwolenie na podróżowanie

Prawnik Agnieszka Piasecka może pomóc Ci w uzyskaniu zielonej karty poprzez:

Małżeństwo

Rodzinę

Azyl / Status uchodźca

Zadzwoń aby umówić się na BEZPŁATNĄ konsultację prawną:

303-475-7212

727-538-4171  

813-786-3911

Boulder Polski, Prawnik, Polish attorney, Polish lawyer, Polski Adwokat,Agnieszka Piasecka, Aga Piasecka, Florida, Floryda

 

Agnieszka Piasecka’s Avvo Reviews: 

https://www.avvo.com/attorneys/33760-fl-agnieszka-piasecka-4581259/reviews.html

Agnieszka Piasecka’s Client Reviews: 

https://piaseckalaw.com/reviews

Polish, Attorney, Lawyer, Polski, Adwokat, Prawnik, USA, Agnieszka, Aga, Piasecka, Avvo, Reviews

Aby przeczytać historię emigracyjną Agnieszki Piaseckiej odwiedź:

www.dancingwithunclesam.com

Para información en español sobre nuestros servicios de inmigración, visite:

AbogadoInmigracionEstadosUnidos.com

AbogadosInmigracionEstadosUnidos.com

Lláme hoy a Aga Piasecka Delgado, Abogada Licenciada de inmigracion para concertar una consulta por teléfono GRATIS!

303-475-7212

727-538-4171  

813-786-3911

Please visit the following link to view Boulder Colorado immigration lawyer Aga Piasecka Delgado’s client reviews.

Immigration Lawyer Agnieszka Piasecka’s Client Reviews

For Boulder Colorado Attorney Anieszka “Aga” Piasecka Delgado’s other immigration websites please visit:

ImmigrationAttorneyDenverColorado.com

ImmigrationLawyerDenverColorado.com

ImmigrationAttorneyColoradoSprings.com

ImmigrationLawyerColoradoSprings.com

PolishImmigrationAttorney.com

PolishImmigrationLawyer.com

PolishAttorneyColorado.com

PolishLawyerColorado.com

PolskiAdwokatColorado.com

PolskiPrawnikColorado.com

Office Location, Polish, Attorney, Lawyer, Polski, Adwokat, Prawnik, USA, Agnieszka, Aga, Piasecka

Agnieszka Piasecka, Polski Prawnik Boulder Colorado / Polski Prawnik Boulder Kolorado

Polski Prawnik Boulder Colorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Boulder Colorado i może pomóc Ci w zdobyciu zielonej karty w Boulder Colorado.

Polski Prawnik Boulder Kolorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Kolorado i może pomóc Ci w zdobyciu zielonej karty w Boulder Kolorado.

Polski Prawnik Boulder Colorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Boulder Colorado i może pomóc Ci w załatwieniu wizy narzeczeńskiej w Boulder Colorado.

Polski Prawnik Boulder Kolorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Boulder Kolorado i może pomóc Ci w załatwieniu wizy narzeczeńskiej w Boulder Kolorado.

Polski Prawnik Boulder Colorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Boulder Colorado i może pomóc Ci w załatwieniu wizy małżeńskiej w Boulder Colorado.

Polski Prawnik Boulder Kolorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Boulder Kolorado i może pomóc Ci w załatwieniu wizy małżeńskiej w Boulder Kolorado.

Polski Prawnik Boulder Colorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Boulder Colorado i może pomóc Ci w przedłużeniu wizy turystycznej w Boulder Colorado.

Polski Prawnik Boulder Kolorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Kolorado i może pomóc Ci w przedłużeniu wizy turystycznej  w Boulder Kolorado.

Polski Prawnik Boulder Colorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Boulder Colorado i może pomóc Ci w usunięciu warunków z zielonej karty w Boulder Colorado.

Polski Prawnik Boulder Kolorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Kolorado i może pomóc Ci w usunięciu warunków z zielonej karty w Kolorado.

Polski Prawnik Colorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Boulder Colorado i może pomóc Ci w zdobyciu obywatelstwa amerykańskiego w Boulder Colorado.

Polski Prawnik Boulder Kolorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Boulder Kolorado i może pomóc Ci w zdobyciu obywatelstwa amerykańskiego w Boulder Kolorado.

Polski Prawnik Boulder Colorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Boulder Colorado i może pomóc Ci w ubieganiu się o “waiver” w Boulder Colorado.

Polski Prawnik Boulder Kolorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Boulder Kolorado i może pomóc Ci w ubieganiu się o “waiver” w Boulder Kolorado.

Polski Prawnik Boulder Colorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Boulder Colorado i może pomóc Ci w odnowieniu zielonej karty w Boulder Colorado.

Polski Prawnik Boulder Kolorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Boulder Kolorado i może pomóc Ci w odnowieniu zielonej karty w Boulder Kolorado.

Polski Prawnik Boulder Colorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Boulder Colorado i może pomóc Ci w sponsorowaniu członków rodziny na zieloną kartę w Boulder Colorado.

Polski Prawnik Boulder Kolorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Boulder Kolorado i może pomóc Ci w sponsorowaniu członków rodziny na zieloną kartę w Boulder Kolorado.

Agnieszka Piasecka, Polski Prawnik Boulder Colorado. Agnieszka Piasecka, Polski Prawnik Boulder Kolorado.

Agnieszka, Aga, Piasecka, Polish,Lawyer, Immigration, Attorney, Polski, Prawnik, Green Card, Citizenship, Boulder, Colorado