Aurora, CO 303-475-7212 Polski Prawnik Imigracyjny

Main Menu

Polski

Agnieszka “Aga” Piasecka, Polski Prawnik Imigracyjny Aurora Colorado / Polski Adwokat Emigracyjny Aurora Kolorado

303-475-7212

727-538-4171  

813-786-3911

olish, Attorney, Lawyer, Colorado, New Mexico, USA, Agnieszka, Aga, Piasecka

Agnieszka Piasecka, Polski Prawnik Imigracyjny Aurora Colorado / Polski Prawnik Emigracyjny Aurora Kolorado

Agnieszka urodziła się i wychowała w Polsce, gdzie ukończyła studia prawnicze z wyróżnieniem na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.  Agnieszka studiowała również prawo międzynarodowe w Holandii oraz zdobyła doktorat prawa z wyróżnieniem na Florydzie, na Stetson University College of Law. Agnieszka ma łącznie ponad 20 lat doświadczenia w praktyce prawa. Agnieszka mówi biegle po polsku, angielsku i włosku.

Agnieszka wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych w 2007 roku i osobiście doświadczyła wielu problemów z jakimi borykają się w tym kraju emigranci. Agnieszka przeszła przez rozwód oraz wszystkie etapy emigracyjne prowadzące do uzyskania obywatelstwa Stanów Zjednoczonych. Proces ubiegania się o zieloną kartę może być skomplikowany i frustrujący, a nawet małe błędy mogą kosztować odmowę i utratę poniesionych opłat oraz czasu. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy brakuje wymaganych dokumentów lub gdy sponsor nie kwalifikuje się z powodu niskich zarobków lub gdy małżeństwo rozpadło się przed uzyskaniem zielonej karty. Zatrudnienie doświadczonego adwokata to klucz do wyeliminowania pomyłek, których można było łatwo uniknąć, a które mogą kosztować utratę nerwów, pieniędzy i czasu.

Agnieszka doskonale rozumie problemy swoich klientów, gdyż sama kiedyś była w ich sytuacji. Agnieszka może pomóc Wam w sprawach emigracyjnych, rodzinnych, cywilnych jak również w tłumaczeniu i interpretacji dokumentów prawnych. W celu ustalenia pierwszej bezpłatnej konsultacji, zadzwoń pod numer 303-475-7212

Prawnik Imigracyjny Agnieszka Piasecka, Polski Adwokat Imigracyjny Aurora Kolorado / Prawo Imigracyjne – Aurora Colorado

Prawnik Agnieszka Piasecka jest emigrantką z Polski i ma doświadczenie w sprawach emigracyjnych i związanych z uzyskaniem obywatelstwa. Agnieszka Piasecka może pomóc Ci w uzyskaniu zielonej karty, obywatelstwa, sponsorowaniu na zieloną kartę małżonka i innych członków rodziny, oraz w uzyskaniu wiz narzeczeńskich.  Prawnik Agnieszka Piasecka zajmuje się sprawami takimi jak:

Obywatelstwo

Zielona Karta / Stały pobyt

Pozwolenie na pracę

Wizy narzeczeńskie

Pozwolenie na podróżowanie

Prawnik Agnieszka Piasecka może pomóc Ci w uzyskaniu zielonej karty poprzez:

Małżeństwo

Rodzinę

Azyl / Status uchodźca

Zadzwoń aby umówić się na BEZPŁATNĄ konsultację prawną:

303-475-7212

727-538-4171  

813-786-3911

Zadzwoń aby umówić się na BEZPŁATNĄ konsultację prawną:

303-475-7212

727-538-4171  

813-786-3911

 

Aurora Colorado Polski, Prawnik, Polish attorney, Polish lawyer, Polski Adwokat,Agnieszka Piasecka, Aga Piasecka, Florida, Floryda

Agnieszka Piasecka’s Avvo Reviews: 

https://www.avvo.com/attorneys/33760-fl-agnieszka-piasecka-4581259/reviews.html

Polish, Attorney, Lawyer, Polski, Adwokat, Prawnik, USA, Agnieszka, Aga, Piasecka, Avvo, Reviews

Agnieszka Piasecka’s Client Reviews: 

https://piaseckalaw.com/reviews

Aby przeczytać historię emigracyjną Agnieszki Piaseckiej odwiedź:

www.dancingwithunclesam.com

Para información en español sobre nuestros servicios de inmigración, visite:

AbogadoInmigracionEstadosUnidos.com

AbogadosInmigracionEstadosUnidos.com

Lláme hoy a Aga Piasecka Delgado, Abogada Licenciada de inmigracion para concertar una consulta por teléfono GRATIS!

303-475-7212

727-538-4171  

813-786-3911

Please visit the following link to view Aurora Colorado immigration lawyer Aga Piasecka Delgado’s client reviews.

Immigration Lawyer Agnieszka Piasecka’s Client Reviews

For Aurora Colorado Attorney Anieszka “Aga” Piasecka Delgado’s other immigration websites please visit:

ImmigrationAttorneyDenverColorado.com

ImmigrationLawyerDenverColorado.com

ImmigrationAttorneyColoradoSprings.com

ImmigrationLawyerColoradoSprings.com

ImmigrationAttorneyClearwater.com

ImmigrationLawyerClearwater.com

PolishImmigrationAttorney.com

PolishImmigrationLawyer.com

PolishAttorneyColorado.com

PolishLawyerColorado.com

PolskiAdwokatColorado.com

PolskiPrawnikColorado.com

Office Location, Polish, Attorney, Lawyer, Polski, Adwokat, Prawnik, USA, Agnieszka, Aga, Piasecka

Agnieszka Piasecka, Polski Prawnik Aurora Colorado / Polski Prawnik Aurora Kolorado

Polski Prawnik Aurora Colorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Aurora Colorado i może pomóc Ci w zdobyciu zielonej karty w Aurora Colorado.

Polski Prawnik Aurora Kolorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Aurora Kolorado i może pomóc Ci w zdobyciu zielonej karty w Aurora Kolorado.

Polski Prawnik Aurora Colorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Aurora Colorado i może pomóc Ci w załatwieniu wizy narzeczeńskiej w Aurora Colorado.

Polski Prawnik Aurora Kolorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Aurora Kolorado i może pomóc Ci w załatwieniu wizy narzeczeńskiej w Aurora Kolorado.

Polski Prawnik Aurora Colorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Aurora Colorado i może pomóc Ci w załatwieniu wizy małżeńskiej w Aurora Colorado.

Polski Prawnik Aurora Kolorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Aurora Kolorado i może pomóc Ci w załatwieniu wizy małżeńskiej w Aurora Kolorado.

Polski Prawnik Aurora Colorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Aurora Colorado i może pomóc Ci w przedłużeniu wizy turystycznej w Aurora Colorado.

Polski Prawnik Aurora Kolorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Aurora Kolorado i może pomóc Ci w przedłużeniu wizy turystycznej  w Aurora Kolorado.

Polski Prawnik Aurora Colorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Aurora Colorado i może pomóc Ci w usunięciu warunków z zielonej karty w Aurora Colorado.

Polski Prawnik Aurora Kolorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Aurora Kolorado i może pomóc Ci w usunięciu warunków z zielonej karty w Aurora Kolorado.

Polski Prawnik Aurora Colorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Aurora Colorado i może pomóc Ci w zdobyciu obywatelstwa amerykańskiego w Aurora Colorado.

Polski Prawnik Aurora Kolorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Aurora Kolorado i może pomóc Ci w zdobyciu obywatelstwa amerykańskiego w Aurora Kolorado.

Polski Prawnik Aurora Colorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Aurora Colorado i może pomóc Ci w ubieganiu się o “waiver” w Aurora Colorado.

Polski Prawnik Aurora Kolorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Aurora Kolorado i może pomóc Ci w ubieganiu się o “waiver” w Aurora Kolorado.

Polski Prawnik Aurora Colorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Aurora Colorado i może pomóc Ci w odnowieniu zielonej karty w Aurora Colorado.

Polski Prawnik Aurora Kolorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Aurora Kolorado i może pomóc Ci w odnowieniu zielonej karty w Aurora Kolorado.

Polski Prawnik Aurora Colorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Aurora Colorado i może pomóc Ci w sponsorowaniu członków rodziny na zieloną kartę w Aurora Colorado.

Polski Prawnik Aurora Kolorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Aurora Kolorado i może pomóc Ci w sponsorowaniu członków rodziny na zieloną kartę w Aurora Kolorado.

Agnieszka Piasecka, Polski Prawnik Aurora Colorado. Agnieszka Piasecka, Polski Prawnik Aurora Kolorado.

Aurora ,Colorado, Agnieszka, Aga, Piasecka, Polish,Lawyer, Immigration, Attorney, Polski, Prawnik, Green Card, Citizenship 1